صنایع روشنایی کارما

صنایع روشنایی کارما فعالیت خود را در سال 1387 به همت تعدادی از مهندسین و متخصصین در حوزه صنایع روشنایی و با هدف توسعه استفاده از انرژی خورشیدی در کاربری روشنایی آغاز کرد.

تولید پروژکتور LED به عنوان کم مصرف ترین و پربازده ترین نوع روشنایی از همان ابتدا در راس فعالیت های شرکت قرار گرفت و اکنون گروه صنایع روشنایی کارما مفتخر است به عنوان یکی از پیشگامان در این زمینه، پروژکتور و چراغ خیابانی را در بازه توان گسترده (از 14 تا 200وات) و با کاربردهای  تجاری، صنعتی و مسکونی با بهترین کیفیت از نظر ساخت و نور به بازار عرضه کند.

گروه صنعتی کارما در راستای فعالیت های خود در زمینه انرژی خورشیدی، موفق به ساخت شارژ کنترلر خورشیدی با کیفیت بالا در داخل کشور شده است و افق آتی شرکت در این زمینه گسترش تولیدات و ارایه محصولات خورشیدی جدید با هدف خودکفا کردن کشور در زمینه محصولات با کیفیت خورشیدی است.

تمامی اطلاعات فنی و عمومی مربوط به محصولات این شرکت در بخش محصولات این وب سایت موجود است. همچنین برای آگاهی از اطلاعات بیشتر نسبت به محصولات می توانید با شماره های قرار داده شده در بخش تماس با ما با مسئولان فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.